Генпрокурор розкрив подробиці угоди Лазаренка зі слідством

фото: Dw.com

В ході спілкування з журналістами «Укрінформ» Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що якщо колишній прем’єр-міністр Павло Лазаренко укладе угоду зі слідством, то його заарештовані активи будуть розподілені між Україною та США. У свою чергу, ГПУ повинна буде закрити кримінальні справи відносно Лазаренка. Колишній прем’єр-міністр повинен дати відповідь з приводу умов угоди до другої половини поточного місяця.

У разі укладення угоди між Лазаренком та американським урядом, свою частку від арештованих коштів отримають Україна й ще п’ять держав, де знаходяться рахунки екс-прем’єр-міністра. Луценко повідомив, що в Генпрокуратуру приїжджали адвокати Лазаренка з метою дізнатися, наскільки ймовірним є закриття кримінальних справ в разі укладення угоди.

За словами Генпрокурора, як тільки угоду буде укладено, представники США та України зустрінуться для підписання необхідних документів щодо розподілу заарештованих 220 млн доларів.

Луценко зазначив, що сторони зробили великий прогрес у врегулюванні даного питання, й залишилося лише дочекатися рішення Лазаренка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*