Зростання цін на паливо спровокувало мітинги протесту по всій країні

фото: abomus.com.ua

Сьогодні, одинадцятого жовтня, близько о дев’ятій ранку, на дороги України потягнулися низки автомобілів. Мета масового збіговиська – вже відомий всім бойкот цінам на паливо.

Наприклад, в Кривому Розі розгнівані автолюбителі організували пробку на Волгоградській вулиці. У столиці, на трасі Київ – Чоп, також заблокували рух транспорту, а в Херсоні дана акція протесту злегка зачепила Площу Свободи.

«Звичайно, проблема з підвищенням цін на бензин вимагає більш масштабного втручання з боку громадськості, але, на жаль, більшість не проявляє ініціативу і згодні мовчазно заправляти своє авто за будь-які гроші» – скаржилися між собою водії.

Участь у мітингу взяли такі міста, як Суми, Запоріжжя (де протестували особливо яскраво), Харків, Дніпро та багато інших. За подіями спостерігали співробітники патрульної поліції, журналісти й суспільство. Все це бурхливо обговорюється зараз у соцмережі, але поки не можна сказати з упевненістю, чи матимуть старання автолюбителів в результаті хоч який-небудь сенс.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*