США та Ізраїль вивчили можливості російських С-300 в Україні

фото: Hotrecentnews.com

В Україну інкогніто прибули військові делегати з Америки та Ізраїлю. Метою даного візиту було дослідити та вивчити характеристики ЗРК С-300 (зенітно-ракетний комплекс), що знаходиться на озброєнні ЗСУ (збройні сили України).

У свою чергу наша країна надала всі параметри й характеристики, а також перерахували всі можливості зенітно-ракетного комплексу. Щоб перевірити цю систему в дії, українські військові запропонували іноземним експертам випробувати особисто С-300 в бойових умовах. Таким ось простим способом американці та ізраїльтяни тестують російську систему ППО.

Для всіх перерахованих вище дій під виглядом недавніх навчань “Чисте небо -2018” в Україну прибули 18 американських всепогодних винищувачів McDonnell Douglas F-15 Eagle. Ізраїльтяни ж просто прислали своїх льотчиків, щоб ті на американських F15 випробували можливості системи.

Також нашими військовими була передана система 36Д6-М1, що є трикоординатним радіолокатором. У ЗСУ вдалося переконати американців і ізраїльтян в тому, що С-300, які перебувають на озброєнні в Україні абсолютно аналогічні тим, що росіяни поставляють зараз в Дамаск.

Так що, цілком імовірно, що американські винищувачі 5-го покоління стануть дуже скоро невразливими для російських систем С-300.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*