В Ічні спіймали трьох мародерів

фото: Thetimes.co.uk

Неподалік від міста Ічня, де в результаті вибухів на військових складах постраждали навколишні села, Нацполіція затримала трьох хлопців, яких підозрюють у мародерстві. Ця компанія пересувалася на автомобілі. У чоловіків були з собою кусачки по залізу та металеві предмети побуту.

Крім усього іншого у затриманих виявилося щось схоже на амфетамін та марихуану. Проблеми з Законом, як з’ясувалося, були раніше у всіх трьох. Чоловіки стверджують, що прибули туди для збору металолому, наприклад залишків боєприпасів, в районі військових складів.

У поліції вилучили автомобіль, на якому пересувалися непрохані гості. Правоохоронці склали на них протокол та відпустили. Але далеко чоловікам піти не вдалося — їх затримали місцеві волонтери, учасники бойових дій. Активісти роздали хлопцям таблички з написами: «я злодій», «я мародер» та змусили позувати на камеру.

За словами місцевих, в Ічні ще працює як мінімум один мародер. Речі, які він виносив з будинків, були знайдені в схованці, однак, самого його поки не зловили. Волонтери вважають, що сам правопорушник — з місцевих.

Активісти кажуть, що цим хлопцям пощастило, що їх затримала поліція, а не вони, адже в разі, якби вони потрапили в руки учасників бойових дій, ця історія могла б закінчитися для них значно гірше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*