На Прикарпатті викрили начальника митного посту

фото: Bykvu.com

На Львівщині правоохоронці провели затримання начальника Рава-Руського митного посту. Вступивши в змову з посередником, чиновник звернувся до постачальника товарів, який перевозив вантаж через Рава-Руський митний пост. За отримання хабара начальник посту пообіцяв не створювати перешкоди розмитненню товарів.

Корупціонера з Львівської митниці та його співучасника було затримано у вівторок 9 жовтня безпосередньо під час передачі грошей. Сума хабара складала двадцять одну тисячу гривень. Всього правоохоронці задокументували отримання двома правопорушниками суми у приблизно сімдесят тисяч гривень.

У відношенні начальника Рава-Руського митного посту та його співучасника, яких «піймали на гарячому», проводяться першочергові дії слідства. Очікується оголошення підозри за статтею 368 частини 3 Карного Кодексу України — згідно з нею, одержання неправомірної вигоди, у тому числі державним службовцем на відповідальній посаді, загрожує строком ув’язнення до десяти років. Прокуратура готує клопотання про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для викритого корупціонера та його посередника.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*