Порошенко: український Гімн – зброя проти ворога

фото: ua1.com.ua

11 жовтня Президент України Петро Порошенко виступив перед військовослужбовцями, які взяли участь в навчаннях «Чисте небо – 2018». Центральною темою промови українського лідера стало виконання національного гімну, яке, на думку Порошенка, набуло нових позитивних рис.

Президент зазначив, що Гімн є не менш ефективною зброєю в боротьбі із зовнішнім агресором. Порошенко розповів військовослужбовцям про візит української делегації в ПАРЄ, де український гімн був виконаний як відповідь на провокації з боку російських ЗМІ. На думку українського лідера, виконання національного Гімну в даному контексті є гідною реакцією на «атаки» фейкових журналістів з Росії. Більш того, Порошенко зазначив, що нинішнє виконання Гімну кардинально відрізняється від того, яке можна було почути 4 роки тому. На думку Президента, багато в чому цього вдалося домогтися завдяки переформатуванню української армії та держави в цілому.

Нагадаємо, що 9 жовтня українська делегація, яка була присутня на засіданні в ПАРЄ, у відповідь на незручні питання журналістки одного з російських телеканалів виконала національний Гімн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*