Олександр Вілкул: Верховною Радою управляє Курт Волкер

фото: informer.net.ua

Інформвидання «РИА Новости» повідомляє, що один з народних депутатів Олександр Вілкул виступив з заявою, що ВРУ ухвалила рішення продовжити дію Закону, який передбачає надання особливого статусу Донбасу. Однак таке рішення було прийнято під впливом американського представника Курта Волкера, який як погрозу використовував скасування санкцій проти Російської Федерації.

Нардеп зазначив, що парламентарії проголосували за продовження Закону, після того як Волкер провів закриту зустріч із представниками фракцій ВРУ, на якій повідомив про можливість скасування санкцій проти Росії, якщо особливий статус регіону не буде продовжений.

Водночас, депутат зазначив, що в ході зустрічі американський представник розповів, що зараз низка європейських країн активно наполягають на скасуванні санкцій, що тягне за собою певні проблеми.

Американець зазначив, що причиною таких рішень в Європі послужили в першу чергу великі втрати в економіці, а також невпевненість даних країн у бажанні української влади покласти край війні. Волкер заявив, що, якщо парламентарі не продовжать Закон про особливий статус Донбасу, то європейські країни просто знімуть всі санкції.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*