Порошенко провів зустріч з Київським митрополитом

фото: Volyn.com.ua

Заступник керівника відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ Микола Данилевич повідомив кореспонденту інформвидання «РИА Новости», що український лідер Порошенко провів зустріч з митрополитом Київським Онуфрієм. Зазначимо, що зустріч ініціював сам Президент. Данилевич не став розголошувати деталі зустрічі, проте він уточнив, що вона відбулася дев’ятого жовтня у вечірній час доби.

Як повідомлялося, український голова намагається домогтися того, щоб неканонічні релігійні організації були визнані. Крім цього, він хоче, щоб була створена єдина помісна автокефальна Церква на території держави. Для цього він робить все можливе, всупереч своїм обіцянкам не втручатися в церковні справи.

Зазначимо, що до цього Вселенський Патріарх Варфоломій виступив із заявою про готовність надати Томос УПЦ КП. Водночас, Українська Православна Церква розцінює подібні дії з боку Константинопольського Патріархату як втручання на територію іншої помісної Церкви та виступає із закликом зупинити цей процес.

У відповідь на подібні дії в РПЦ було прийнято рішення про фактичний розрив всіх зв’язків з Константинопольською Церквою. Таким чином, відносини двох церков занурилися в глибоку кризу, якої не було близько тисячі років.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*