Світовий банк провів дослідження з оцінки людського ресурсу

фото: Io.ua

Цього року в рамках дослідження Human Capital Index вимірюється обсяг людського капіталу, який має стати основою для дитини до досягнення вісімнадцятирічного віку. В індекс людського капіталу входить можливість дитини дожити до п’ятирічного віку, крім цього, враховується тривалість та якість освітнього процесу, а також витривалість повнолітніх громадян. Даний індекс допомагає провести порівняльний аналіз продуктивності працівника, яким стане надалі дитина, з тим, яким він може стати при наявності хорошого здоров’я та високого рівня освіченості. Результати оцінюються за шкалою від 0 до 1.

Зазначимо, що Україна в даному дослідженні набрала 0,65 бала, тим самим обігнавши такі країни як Грузія, Катар та Туреччина. Однак при цьому, держава відстає від Російської Федерації, ОАЕ, а також Словаччини. Лідером в даному дослідженні став Сінгапур.

Згідно з результатами дослідження, повідомляється, що близько п’ятдесяти шести відсотків усіх новонароджених у світі будуть заробляти у два рази менше, ніж могли б, якби влада країни виділяла більше коштів на підтримку охорони здоров’я та освіти. Зазначимо, що Україна увійшла до двадцяти восьми держав світу, які виявили зацікавленість у цьому проекті, а також погодилися співпрацювати зі Світовим банком.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*