Гройсман поговорив з андроїдом про Україну

фото: glavnoe.ua

В рамках бізнес-форуму, в якому беруть участь європейські країни, в столицю України привезли андроїда Софію – робота, що володіє штучним інтелектом та здатна підтримувати бесіду. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман не упустив можливості поспілкуватися з андроїдом. Головною темою їх розмови стала Україна, зокрема те, чим вона відома.

На питання Гройсмана про те, що андроїду Софії відомо про Україну, політик отримав відразу кілька відповідей. По-перше, робот розповів про те, що українські землі багаті на чорнозем (чверть Світового обсягу). Крім того, саме в Україні знаходиться найбільший літак «Мрія». Андроїд Софія також зазначила культурні досягнення України. Зокрема, український композитор Микола Леонтович написав музичний твір «Щедрик», який і по сьогоднішній день залишається одним з найпопулярніших. Не забула згадати робот те, що саме в Україні була написала перша Конституція (1710 рік).

На думку Гройсмана, в умовах, коли технологічний процес набирає все більших обертів необхідно дотримуватися балансу. Як би далеко не зайшла наука, ключовим елементом розвитку повинна залишатися людина, а роботам в даному випадку відводиться роль допоміжного «інструменту».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*