США: релігійних протиріч в Україні бути не повинно

фото: znaj.ua

В одній зі своїх останніх заяв спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер торкнувся теми релігійного конфлікту, який назріває. Він закликав українських релігійних лідерів відмовитися від застосування насильства як засобу досягнення своїх цілей. Волкер зазначив, що якщо УПЦ все ж доб’ється надання автокефалії, але зробить це антигуманним способом, то країні не уникнути загострення чинних конфліктів.

В ході спілкування з журналістами Волкер також торкнувся теми Донбасу. Американський представник прокоментував пропозицію РФ щодо проведення референдуму про статус даної території. На думку Волкера, реалізація даної ініціативи є прямим порушенням Конституції України. Крім того, проведення референдуму суперечить Мінським домовленостям.

На питання журналістів про те, чи планує він найближчим часом зустрітися з помічником президента РФ Владиславом Сурковим, Волкер відповів «ні». Однак американський представник підкреслив, що якщо відповідна пропозиція надійде, він готовий до продуктивної дискусії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*