«NewsOne» і «112» розповіли Європі про свободу слова в Україні

фото: D.digests.nhub.news

Генпродюсери двох вітчизняних телевізійних каналів «NewsOne» та «112» Василь Голованов та Артем Марчевський вже одинадцятого жовтня в Європейському парламенті підняли проблему свободи слова на Україні. Зазначимо, що генпродюсери вже знаходяться в Брюсселі та спілкуються з функціонерами Європейського парламенту. Крім цього, вони вже почали збір підписів під зверненням до ВРУ.

Голованов зазначив, що в п’ятницю їм належить прожити досить насичений день. За словами генпродюсера, керівники телеканалів зустрінуться з депутатами Європарламенту, які стурбовані проблемами, з якими стикаються засоби масової інформації в Україні. Він висловив сподівання, що європарламентарі все ж зможуть домогтися скасовувати або зупинити рішення РНБО щодо українських телеканалів.

У свою чергу Марчевський зазначив, що депутати Європейського парламенту також обурені тим фактом, що у зв’язку із закриттям зазначених каналів, українці масово залишаться без роботи.

Одночасно з цим, Голованов підкреслив, що ключовим принципом демократії є свобода слова, яку в європейських країнах дуже цінують. Він висловив сподівання, що й українська влада незабаром буде розділяти подібні цінності. Крім цього, він сподівається, що надалі в Україні не стануть піднімати питання про закриття засобів масової інформації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*