Порошенко: вибухи на складах – диверсія

фото: Nytimes.com

Президент України Петро Порошенко заявив, що як інструмент розв’язання проблеми вибухів на складах з боєприпасами, потрібна ротація кадрів. На думку українського лідера, необхідно розробити систему заходів, яка дозволить уникнути подібних інцидентів.

Обговорення даного питання активізувалося після того, як на одному з найбільших складів України, розташованому в Чернігівській області, стався вибух. У Міністерстві оборони повідомили, що на складі в момент вибуху перебувало близько 70 тисяч тонн боєприпасів. Пожежна служба працює вже кілька днів, однак два вогнища тління все ще не ліквідовані. Під час пожежі ніхто не постраждав.

За словами Петра Порошенка, матеріали слідства вказують на те, що вибух стався не з вини посадових осіб, а в результаті диверсії. Український лідер впевнений, що необхідно здійснити як кадрові перестановки, так і ревізію чинної системи безпеки й функціонування складів з боєприпасами. Підвищена увага до даного питання обумовлена тим, що склади є стратегічно важливим об’єктом для держави. Тому в Україні планують створити сучасні сховища для боєприпасів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*