Клімкін: Московському Патріархату не місце на Україні

фото: Bykvu.com

Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, закликав публічно до репресій щодо УПЦ. Глава МЗС вважає, що Московському Патріархату не місце в нашій країні. Про це інформує Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Вони посилаються на публікацію міністра в одному зі ЗМІ.

Клімкін висунув низку звинувачень на адресу Української Православної церкви, яка є наймасовішою в країні конфесією. Зокрема, він заявив, що Московському Патріархату нема що робити на території нашої країни. В УПЦ вважають, що такий вислів є прямим свідченням того, що у чинної влади не існує єдиної позиції щодо майбутнього православних в Україні. Також там побоюються, що всі запевнення політиків про свободу вибору релігійної конфесії, є неправдою.

Також тут переконані, що подібні публічні заклики міністра є ні чим іншим, як розпалюванням ворожнечі між конфесіями, а також мають ознаки релігійної дискримінації.

Варто нагадати, що Президент України назвав нещодавно кожного, хто пропонує відбирати рухоме та нерухоме майно у представників УПЦ, «московською агентурою». Не дивно, що публікація Клімкіна поставила під сумнів його реальні наміри та цілі, — так вважають в УПЦ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*