Продаж чипсів тільки за паспортом

фото: profromgo.com

Кожен день ми стикаємося з чипсами, попкорном, сухариками, кукурудзяними паличками, горішками та іншими шкідливими ласощами. Це може бути реклама, нав’язливі прилавки магазинів або ж діти, які просять купити їм снеки. Всі ми з дитинства чули від батьків, що це шкідливо і викликає залежність.

Нардеп Петро Юрчишин (блок Петра Порошенка) вирішив взятися за здоров’я дітей. А якщо бути точніше, заборонити продавати нездорові продукти особам, які не досягли 16 років. Голова підкомітету з питань харчової промисловості запевнив, що Закон готові прийняти, але спочатку має пройти обговорення, що б потім зареєструвати цей законопроект.

На думку Юрчишина, в магазинах зараз продають все, що хочуть, а відповідальність за це ніхто не несе, хоча сам депутат володіє мережею продуктових магазинів у Хмільнику.

Для довідки:
Снеки до нас прийшли з Америки. Призначалися ці продукти для швидкого втамування голоду, так би мовити «на ходу». Внаслідок своєї високої калорійності й майже повної відсутності вітамінів і необхідних мікроелементів, така їжа вважається шкідливою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*