Порошенко приховує подарунки, отримані від американців

фото: operativ.am

Журналісти української служби «Радіо Свобода» провели власне розслідування і з’ясували, що Президент України Петро Порошенко приховав дані з приводу отримання дорогих подарунків від представників США.

Журналісти звернулися до Адміністрації Президента з проханням надіслати список подарунків, які були вручені Порошенко представниками інших держав за роки його Президентства. У отриманому документі не були вказані скульптура орла та іменне блюдо, які український лідер отримав від США.

Скульптуру орла Порошенко отримав в ході своєї інавгурації у 2014 р., а іменне блюдо йому вручив екс-президент США Барак Обама, теж у 2014 р. Загальна вартість зазначених подарунків становить близько 1300 доларів, в той час як ціновий бар’єр на одержувані президентом країни подарунки не повинен перевищувати 50 доларів. Встановлена різниця дозволила журналістам назвати подібні подарунки хабаром.

В Україні важко відстежити кількість та вартість подарунків, отриманих Президентом від іноземних представників, оскільки система підзвітності з даного питання відсутня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*