У сесійній залі ВРУ планують провести масштабний ремонт

фото: Business.vesti-ukr.com

Управління справами ВРУ повідомило про тендер на створення проекту з ремонту сесійної зали. Дані відомості були оприлюднені на сайті «Прозорро». Зазначимо, що за попередніми даними витрати на проведення ремонтних робіт досягнуть п’яти мільйонів семисот тисяч гривень.

У документах на тендер вказані відомості, згідно з якими, у ВРУ планують замінити систему електронного голосування. Такі дії дозволять удосконалити її технічні властивості, а також розширити можливості. Крім цього, дане рішення відіб’ється й на якості роботи парламентаріїв. Відзначається, що на робочому місці кожного функціонера в обов’язковому порядку повинен знаходитися комп’ютер, модуль з кнопками для голосування, мікрофон, електронна іменна табличка та низка інших пристосувань.

Водночас, було складено й низку вимог до самої системи. Повідомляється, що в список вимог входить забезпечення контролю знаходження функціонерів на своєму робочому місці, який здійснюється за допомогою відеофільмування. Також планується замінити меблі та інженерне обладнання. Окрему увагу необхідно приділити реконструкції крісла голови держави, а також килимовій доріжці. Зазначимо, що крайній термін подачі заявок на тендер – двадцять дев’яте жовтня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*