Генпродюсер «NewsOne»: Європарламент стане на захист каналу

фото: newinform.com

Генпродюсер українського телевізійного каналу «NewsOne» Василь Голованов інформує про деталі обговорення з членами європейського парламенту проблеми свободи слова в Україні. Він підкреслив, що українська влада у своїх діях все ж орієнтується на європейські країни та Сполучені Штати для того, щоб зрозуміти чи буде це рішення засуджено або підтримано.

Голованов впевнено заявив, що Європа не підтримає українську владу в питанні введення санкцій відносно двох телеканалів. Він зазначив, що всі без виключення депутати, з якими зміг поспілкуватися Голованов, виступають на підтримку телевізійних каналів «NewsOne» та «112 Україна», крім цього, вони підтримують й реалізацію свободи слова в державі в цілому.

Одночасно з цим, Голованов інформує, що він вже зміг зібрати тринадцять підписів під зверненням до ВРУ, яке передбачає недопущення обмежувальних заходів стосовно телеканалів.

Він зазначив, що дана кількість підписів є позитивним результатом, оскільки для того, щоб зібрати один підпис необхідно витратити на обговорення близько півгодини часу. Генпродюсер підкреслив, що з цими підписами повернеться в Україну. Він сподівається, що на цей раз вимоги керівництва каналів не будуть проігноровані в парламенті.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*