Україна готова до конфлікту з Будапештом

фото: Uk.reuters.com

Інформвидання «Укрінформ» передає, що віце-прем’єр-міністр з питань євро- та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе виступила із заявою, що українська влада не планує припиняти переговори зі своїми партнерами про нові претензії Будапешта. Крім цього, українська влада висловлює надію, що й в цей раз її доводи почують. Климпуш-Цинцадзе також підкреслила, що вона не знає, що ще може придумати угорська влада, але вона впевнена в тому, що Київ й далі буде вести діалог з усіма своїми партнерами.

Крім цього, віце-прем’єр-міністр підкреслила, що в Північноатлантичному Альянсі поділяють позицію української влади в питанні імплементації закону про освіту й те, як положення цього Закону реалізовуються на практиці.

Водночас, для повної реалізації Закону необхідна підтримка ВРУ, однак зараз Кабмін працює згідно з тим планом, який повністю відповідає зобов’язання країни щодо прав та свобод національних меншин. Також вона прокоментувала й дії Києва у конфлікті з угорською владою. Климпуш-Цинцадзе зазначила, що українська сторона й далі відстоюватиме національні інтереси держави.

Крім цього, влада готова до переговорів з угорською стороною, однак переговорний процес повинен ґрунтуватися на реальних фактах, а не на маніпулюванні. Метою цього діалогу має стати готовність до досягнення компромісу, а не загострення чинного конфлікту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*