Порошенко представив «оригінальний» ескіз моста через Дунай

фото: libre.life

Журналісти українського інтернет-порталу «Таймер» опублікували результати власного розслідування, які вказують на те, що заплановане будівництво моста через Дунай навряд чи буде реалізовано. Про це свідчать ескізи споруди, які є точною копією моста через річку Амур. На думку експертів, це вказує на те, що в Україні не ведеться підготовка до будівництва моста, а лише імітується діяльність у даному напрямку.

фото: http://timer-odessa.net

Встановити той факт, що міст через Дунай є точною копією Хабаровського моста, вдалося завдяки ілюстраціям на презентаційному стенді. Сама презентація відбулася 12 жовтня, і на ній Президент України Петро Порошенко показав прем’єр-міністру Болгарії ескізи майбутньої споруди. Після того, як журналісти побачили даний «проект», то відразу провели аналогію з мостом, який зображений на купюрі в п’ять тисяч рублів.

фото: http://timer-odessa.net

Російський політолог Андрій Кошкін заявив, що даний епізод свідчить про несерйозність намірів України. Якби міст дійсно збиралися будувати, то до створення ескізів підійшли б відповідальніше, оскільки даний етап є одним з найважливіших у створенні споруд подібного характеру. На думку Кошкіна, імітація будівництва моста через Дунай буде актуальна до моменту завершення передвиборної кампанії Порошенка.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*