У Києві половина призовників ухиляється від служби в армії

фото: ekburg.tv

12 жовтня військовий комісар Київського міського військкомату Сергій Клявін повідомив, що кількість призовників, які ухиляються від служби, продовжує збільшуватися. На даний момент показник досяг позначки в 58,4%, що в перекладі на цифри означає – з 57 тисяч столичних призовників, понад 33 тисяч ухиляються від служби в армії.

За словами Клявіна, ті люди, які підлягають призову, але з яких-небудь причин систематично не з’являються у військкоматі або зовсім не стають на облік, будуть притягнуті до відповідальності. Інформацію про всіх призовників, які ховаються й уникають служби в українській армії, передано в Нацполіцію.

Клявін зазначив, що в Києві на обліку стоять 89,4 тисячі осіб, з них частка призовників становить 57,5 тисяч осіб. Військком підкреслив, що із зазначеної кількості призовників, тільки близько 20% з’являються у військкоматі, а решта – оголошені в розшук.

На думку військкома, демонстрацією того, наскільки високий рівень небажання йти на службу в армію, є підвищений інтерес серед призовників до інформації про те, як «відкосити» службу. Клявін зазначив, що з початком осіннього призову одним з найпопулярніших запитів у пошуковій системі став «як відкосити службу в армії».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*