Українська делегація ПАРЄ відштовхує від себе Європу

фото: B-w-news.in.ua

Ще в минулий понеділок розпочалася чергова сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи, в ході якої вже встигли спалахнути кілька скандальних моментів, центральними фігурами яких стали представники України. Українська делегація, у спробах відстояти свою позицію, завдала образу генеральному секретарю Ради Європи, а також ще кількома парламентаріям. Команда чинного українського голови виступила з вимогою позбавити РФ членства в Європарламенті. Представник української сторони Володимир Ар’єв наполягав, щоб Європа негайно визнала Росію агресором.

Далі ситуація продовжила набирати обертів. Український депутат Олексій Гончаренко надів гумові рукавички та порекомендував генсеку РЄ вдатися до таких же заходів. На думку депутата, такі дії повинні убезпечити його за умови рукостискань з представниками РФ, а також за умови відкриття дверей для росіян. Проте перша частина висловлювання депутата не привела ні до якої реакції, в той час, як друга – явно образила генсека Ради Європи.

Європейський оглядач Марі Пьюдеба заявила, що подібне висловлювання створює враження, що генсек є особистим лакеєм Росії. Звичайно, ніхто не оскаржує той факт, що він є прихильником скасування обмежувальних заходів проти РФ, проте це його особиста думка. Водночас, підкреслюється, що ні Україна, ні будь-яка інша сторона не має повноважень для підняття питання про виключення будь-якої країни з Європарламенту.

Європейський експерт Кнут Берг висловив думку, що такими діями українська сторона лише відштовхує від себе Європу. Експерт зазначив, що дії української делегації дійсно образили генерального секретаря РЄ. У кулуарах він заявив, що вкрай здивувався таким звинуваченням. Але при цьому, генсек, дотримуючись етичних норм, лише висловив думку про те, що українська делегація сама знає, як краще їй поводитися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*