Рознарядка на недільний молебень

фото: Golos.ua

На недільний молебень у столиці, який оголосив український голова Порошенка, громадян збирають за рознарядками держадміністрацій. Про це повідомляє інформаційне видання «Страна», у якого опинилася документація, відповідно до якої, одна зі столичних адміністрацій направила керівникам місцевим органам влади відповідну постанову.

В даному документі адміністрація просить надати громадян на запланований захід. При цьому, уточняється, що кількість людей має бути максимально високою. Людей планують збирати на захід з восьмої ранку. Місцем збору обрали Софійську площу. Крім цього, передбачається, що всіх учасників заходу необхідно забезпечити транспортом та водою.

фото: strana.ua

Нагадаємо, що раніше прес-центр Міністерства внутрішніх справ інформував, що цієї неділі в столиці правоохоронці посилять охорону правопорядку. У відомстві повідомили, що за забезпечення правопорядку відповідатимуть понад шість тисяч правоохоронців, при цьому, три з половиною тисячі з них – бійці Нацгвардії.

Відзначимо, що в міську поліцію надійшла інформація про плани проведення низки заходів у центрі столиці. Серед цих заходів й марш УПА, організаторами якого виступають право радикальні українські рухи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*