Супрун: курячі яйця – корисні

фото: Dostyp.com.ua

В. о. голови українського МОЗ Уляна Супрун спростувала черговий міф щодо здорового раціону. У своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук вона детально описує як правильно потрібно включати в раціон курячі яйця, щоб вони принесли якомога більше користі. Вона нагадала, що яйця – дуже корисний продукт, який містить в собі більшу частину необхідних вітамінів, залізо, білок, а також досить рідкісні, але дуже корисні жири.

Також Супрун приділила увагу й холестерину, який містить в собі продукт. Вона написала, що наявність холестерину в яйцях – це одна з основних причин, по якій люди вирішують відмовитися від вживання цього продукту. Але водночас в.о. міністра зазначила, що наявність холестерину в яйцях не означає, що це шкідливий продукт, оскільки холестерин є одним з видів жирів, який також необхідний для функціонування мозкових клітин, вироблення гормонів та для роботи травної системи.

Крім цього, Супрун розповіла, в якому вигляді необхідно вживати яйця для отримання корисних властивостей. В першу чергу необхідно приділити увагу приготуванню, яйця повинні бути вареними або пашот. Їх не рекомендують їсти в смаженому або сирому вигляді. Продукт не можна вживати зі шкідливою їжею, такою як сало або бекон. Це необхідно для регулювання рівня холестерину. Замість шкідливих продуктів потрібно вибирати висівковий хліб, овочі або оселедець. В такому випадку, їжа буде насичена корисними елементами та не принесе шкоди.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*