Москаль: три чиновника з угорськими паспортами звільнені

фото: hentai.space

Скандал, який спалахнув через публікацію на сайті «Миротворець» особистих даних українців, які мають паспорти Угорщини, набирає нових обертів. Повідомляється, що голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москалів інформує, що зараз в обласній адміністрації проходить перевірка держслужбовців, імена яких опублікували на «Миротворці».

За підсумками цієї перевірки вже вдалося знайти трьох чиновників, які працювали у районних адміністраціях Закарпаття. Згідно зі статтею 84 чинного українського законодавства держслужбовці не можуть обіймати свої посади, якщо мають громадянство іншої країни. Зазначається, що з трьома чиновниками проводили особисту бесіду, за підсумками якої, вони визнали факт, що мають паспорта Угорщини. Наразі всі вони звільнені зі своїх посад.

Водночас, голова ОДА підкреслив, що ті особи, які мають угорські паспорти та працюють в місцевому самоврядуванні, освітніх або медичних закладах, або у сфері соцзахисту залишаться на своїх посадах. Москаль зазначив, що для їх звільнення немає жодних законних підстав.

Крім цього, Москаль звернувся до ВРУ із закликом остаточно розв’язати проблему подвійного громадянства у правовій сфері. Він підкреслив, що список осіб з угорським громадянством, який оприлюднено на «Миротворці» не може стати підставою для їх звільнення, чого не можна сказати про перевірки цих осіб, які наразі проходять в регіоні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*