Порошенко звільнив міністра оборони

фото: Versiya.info

13 жовтня на підпис Президенту України надійшов рапорт про звільнення міністра оборони Степана Полторака. Український лідер підписав відповідне розпорядження. Попри це, Полторак продовжить керувати відомством, проте вже не в військовому званні, а в статусі цивільної особи. Дане рішення відповідає положеннями Закону про національну безпеку.

Інформація про те, що Полторак звільнений, надійшла від Президента країни. Порошенко під час прямої трансляції повідомив, що підписав рапорт міністра, оскільки з наступного року відповідну посаду має зайняти цивільна особа.

Президент подякував Полтораку за його вміле керівництво та вагомий внесок у розвиток, і вдосконалення української армії. Порошенко підкреслив, що Полторак як і раніше очолює міністерство, але вже в статусі цивільної особи як того вимагає Закон.

Нагадаємо, що відразу після революційних подій 2014 року Полторак командував внутрішніми військами. Після того, як їх розформували, взяв на себе командування Нацгвардією. На чолі Міністерства оборони Полторак знаходиться 4 роки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*