На Піренейський півострів насувається сильний ураган

фото: Buzzfeednews.com

Закордонне інформаційне видання «АР» інформує, що потужний ураган «Леслі» зараз насувається на держави Піренейського півострова. Стихія може викликати не лише сильні дощі та вітер, але й потужний шторм в іспанських та португальських водах. Крім цього, передбачається, що стихія попрямує північніше від острова Мадейра, в результаті чого стане ближчою до південно-західної частини Піренейського півострова.

Національний центр Сполучених Штатів зі спостереження за ураганами інформував у п’ятницю, що даний ураган перебував на відстані в дев’ятсот десять кілометрів від Лісабона та на відстані в триста двадцять кілометрів від Мадейри. Стихія прямувала у південно-східну частину Піренейського півострова, при цьому її швидкість досягала п’ятдесяти семи кілометрів на годину, водночас швидкість вітру складала сто тридцять кілометрів на годину.

Нагадаємо, що раніше на сайті Європарламенту з’явилася інформація, що парламентарі схвалили рішення про виділення тридцяти чотирьох мільйонів євро для таких країн як Греція, Литва, Болгарія, а також Польща, аби допомогти владам держав ліквідувати наслідки стихії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*