Україна посилила захист національних інтересів

фото: Unian.net

Постанову РНБО, щодо захисту національних інтересів України в Азовському та Чорному морі, а також в східній частині країни, було ратифіковано Президентом Петром Порошенком. В Інтернет потрапила інформація лише про кілька доручень в рамках даної постанови, решта – засекречені.

Згідно з постановою, РНБО було доручено створення робочої групи, яка займеться моніторингом ситуації в Азовському, Чорному морі та на Сході країни. У разі виявлення загроз національній безпеці фахівцям робочої групи доручено підготувати відповідне рішення й способи протидії. Відповідно до Указу Президента, термін підготовки робочої групи становить місяць.

Одним з пунктів постанови є вивчення екологічної ситуації на тимчасово непідконтрольній території Криму. Зокрема уряд України має прийняти висновок «про порушення екологічних прав жителів півострова».

Частина доручень адресовані МЗС України, але майже всі вони засекречені. У публічному доступі знаходиться інформація про створення лінії розмежування в Азовському та Чорному морі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*