Порошенко нагородив відзнаками морпіхів

фото: Censor.net.ua

На сайті Міністерства оборони України з’явилося повідомлення, в якому зазначено, що Президент країни Петро Порошенко відвідав позиції ЗСУ в зоні ООС й вручив морським піхотинцям нагороди. Український лідер подякував військовослужбовцям за мужність та відвагу, які вони демонструють протягом останніх 4 років, а також зазначив, що сьогоднішня армія України – це абсолютно новий рівень військової підготовки.

Порошенко звернувся до морських піхотинців зі словами подяки та підкреслив, наскільки велика їхня роль в захисті Батьківщини. Він додав, що істотною відмінністю нових ЗСУ є їх професіоналізм, відданість Батьківщині та довіра до них з боку населення України. Порошенко підкреслив, що сьогодні українські військовослужбовці володіють високою майстерністю, цінують національні традиції, є взірцем мужності та героїзму. Після слів подяки, президент вручив морським піхотинцям бойові нагороди.

У своїй промові Порошенко згадав про те, яке враження українська морська піхота справила на нині покійного сенатора США Джона Маккейна. Американський представник відзначив професіоналізм та мужність українських військовослужбовців й назвав їх гордістю країни. Саме ці слова Порошенко передав морським піхотинцям.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*