Омелян: зброя, форма і завоювати стратегічно важливі території РФ

фото: top.st

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що завоювання Москви може стати розв’язання проблеми транспортного сполучення між двома країнами. Він порадив українцям, які їздять в Росію, взяти зброю, надіти форму і завоювати стратегічно важливі території РФ. За словами Омеляна, поки питання з приводу транспортного сполучення не вирішене, українці можуть змінити вектор і їздити в Європу, зокрема на заробітки.

Міністр поділився власним досвідом, зазначивши, що у нього немає родичів, які проживають в Росії. Більш того, Омелян розірвав усі дружні та бізнес-відносини з людьми, які знаходяться на території РФ. На думку міністра, необхідно тримати Росію на відстані й менше контактувати. Як альтернативу він запропонував Європу, яка вже не перший рік приймає українських туристів та охочих заробити.

Нагадаємо, що ініціатива припинення дорожнього сполучення між Україною та Росією надійшла 16 серпня 2018 року. Омелян мотивував це тим, що українці, які їздять в Росію, наражаються на небезпеку, оскільки можуть бути затримані або викрадені російськими спецслужбами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*