У Конотопі ветеранів АТО “привітав” Захарченко

фото: Newsone.ua

Абсолютно жахлива історія сталася в Конотопі, на Сумщині. Ветеранам бойових дій на Донбасі поставили відеокліп з бойовиками, так званої «ДНР». Про це повідомляє ТСН.

Бійці зібралися для святкування дня захисника України — учасників бойових дій в залі зібралося близько п’ятсот чоловік. Однак, замість привітання на екрані з’явився кліп популярної російської співачки та бойовики «ДНР» в тому числі їх покійний ватажок, Олександр Захарченко.

Обуренню ветеранів не було меж. Як розповів один з очевидців інциденту, присутні, побачивши це відео, відразу пішли розбиратися й лаятися з організаторами. Всім хотілося зрозуміти, як взагалі таке стало можливим.

Однак головний організатор, директор будинку культури, де проходив захід, пояснив подію звичайним «технічним збоєм». Ролик, нібито, показали по неуважності, тому, що він теж містив військову тематику та зберігався в тому ж місці, що і нормальне відео про ООС.

Виходить, що відео бойовиків змонтували разом зі звичайним військовим матеріалом. Однак таке пояснення не дуже задовольнило силовиків. Зараз цим інцидентом серйозно зайнялися правоохоронні органи. Під’єдналася до скандалу і СБУ. Будемо сподіватися, що наші правоохоронці швидко з’ясують істину, але свято, в будь-якому випадку, для ветеранів Конотопа було зіпсоване.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*