Адвокат Вілкула має намір довести незаконність дій правоохоронців

фото: Inforesist.org

Згідно з рішенням київського суду, ініційовано слідство у справі про незаконне прослуховування мобільного телефону нардепа ВР України Олександра Вілкула. За словами адвоката депутата, всі докази ГПУ ґрунтуються на помилкових відомостях та інформації, отриманій незаконним шляхом. Відомості про кримінальне правопорушення щодо Вілкула вже внесені в ЄРДР.

Адвокат зазначив, що ГПУ відмовлялася вносити матеріали справи до реєстру, тим самим покриваючи незаконну діяльність судді, який виніс рішення про доступ до прослуховування мобільного телефону Вілкула. За словами адвоката, необхідно реагувати на будь-які порушення прав, а ще краще – документувати такі злочини, щоб надалі була можливість надати докази в суді. Він підкреслив, що своїми протиправними діями прокуратура порушила близько 5 статей Кримінального Кодексу.

На думку адвоката, у цій справі правоохоронці є лише інструментом реалізації планів тих людей, які стоять вище. Однак відповідальність доведеться нести саме виконавцям. У свою чергу, ті, хто давали злочинні накази, залишаться безкарними.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*