Двох чилійських архієпископів позбавили духового сану

фото: Dialog.ua

Міжнародне агентство Reuters повідомило, що Папа Римський Франциск зробив черговий крок в боротьбі з поширенням педофілії серед священнослужителів. Через аморальну поведінку, націлену на розтління неповнолітніх, духовного сану були позбавлені два чилійських архієпископи. Одному з них 84 роки, а другому – 53. В офіційній заяві Ватикану мовиться, що рішення Папи Римського є остаточним і не підлягає апеляції.

Незадовго до оголошення рішення Папа Франциск зустрівся у Ватикані з Президентом Чилі Себастьяном Піньєрою. Вони обговорили кризу католицизму, яка виникла в результаті розкриття масових випадків сексуального насильства та педофілії серед священнослужителів. Спеціальні представники Франциска в Чилі займалися розслідуванням цих злочинів і зібрали досьє на 2300 сторінок. На тлі скандалу, що розгорівся, 34 чилійських єпископи подали у відставку. На даний момент Франциск прийняв тільки сім.

За підсумками зустрічі, сторони висловили надію, що після того, як всі винуватці будуть покарані й педофілію викорінять з лона церкви, можна зайнятися відновленням довіри людей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*