В Україні на одну жінку-генерала стало більше

фото: bykvu.com

В рамках політики по встановленню гендерної рівності серед військовослужбовців української армії, Президент України підписав указ про присвоєння жінці звання генерал-майора. З відповідною інформацією можна ознайомитися на сайті голови держави.

За роки Президентства Порошенка це перша жінка, яку відзначили подібним званням. Майже 15 років тому звання генерала було присвоєно ще одній жінці. Вона на той момент керувала відділом зв’язків із громадськістю МВС.

На офіційному сайті голови держави зазначено, що званням генерал-майора відзначили начальницю Військово-медичного управління СБУ. Дане рішення стало черговим кроком у боротьбі з нерівним доступом до вищих військових звань серед чоловіків та жінок. Більш того, Порошенко підписав спеціальний указ про гендерну рівність, який передбачає встановлення рівних умов та надання рівних можливостей, у тому числі й отримання звань, як для жінок, так і для чоловіків.

На даний момент з 25 тисяч жінок-контрактниць, які проходять службу в українській армії, понад 3 тисяч мають звання офіцера.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*