Посол України висловив подяку уряду США за надання озброєння

фото: Sprotyv.info

На офіційному сайті посольства України в США з’явилася інформація, що у Вашингтоні відбулася конференція, центральною темою якої стала модернізація військово-технічного та оборонного секторів України. Серед учасників конференції був посол України в Сполучених Штатах Валерій Чалий, який від всієї країни подякував американцям за надану підтримку.

Під час свого виступу на відкритті конференції Чалий висловив подяку уряду США за надання озброєння, яке є запорукою безпеки та захисту від зовнішнього ворога. Зокрема, він згадав про рішення адміністрації Президента щодо передачі ЗСУ ПТРК «Джавелін». Чалий зазначив, що в умовах загострення ситуації в Азовському морі, передача американських патрульних катерів є важливим кроком на шляху до зміцнення обороноздатності української армії.

За словами Чалого, Україна на даний момент знаходиться на стадії модернізації військово-технічного та оборонного секторів. В першу чергу, відповідно до стандартів НАТО, оскільки саме цей курс є для України пріоритетним. Доказом того є Закон «Про національну безпеку», куди внесені положення, які передбачають якісне та глибоке реформування української армії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*