Підозрювані в нападі на валютників заарештовані

фото: Nakipelo.ua

У прес-центрі української Національної поліції інформують, що, відповідно до рішення Житомирського суду, всі підозрювані в нападах на валютників арештовані строком на два місяці й позбавлені права внесення застави.

Відзначимо, що п’ятеро громадян були затримані в Чернівцях 10 жовтня в ході здійснення ще одного нападу. Об’єктами злочину були валютники, що займалися гуртовим обміном. При цьому підозрювані збирали всю інформацію про жертву нападу і продумували кожен крок «операції». У кожного члена банди була своя роль: організатор, збирачі інформації, водій і виконавець.

Затримані зараз є підозрюваними в реалізації десяти нападів на валютників в п’яти українських регіонах. За місцем їх проживання було проведено дванадцять обшуків, за підсумками яких виявили та конфіскували пістолети іноземного виробництва, патрони, маски та інші засоби для нападу. Крім цього, в ході обшуків у підозрюваних були конфісковані речові докази, машини та ряд інших цінних речей. На даний момент розслідування не закінчено.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*