Націоналісти спробували знести монумент Миколі Ватутіну

фото: aif.ua

Сьогодні Україна святкує відразу кілька свят: Покрова, День захисників України та створення УПА (Української повстанської армії).

На святкування річниці створення УПА в центрі столиці зібралися представники батальйону ОУН, а також націоналісти, які від метро «Арсенальна» рушили маршем в Маріїнський парк.

Метою націоналістів було знесення пам’ятника радянському генералу Миколі Федоровичу Ватутіну. Пам’ятник охороняли поліціянти, а трохи далі стояв автобус з силовиками, які спостерігали за подіями.

Трохи пізніше на місце подій прибув лідер організації ОУН Микола Коханівський, який заявив, що його автомобіль не зміг проїхати до пам’ятника, тому треба пройтися до нього, і взяти необхідні для знесення монумента кувалду і сходи.

Однак втрутився заступник голови Національної поліції Андрій Крищенко, який заявив, що ніхто зносити пам’ятник Ватутіну не буде, бо на його місці знаходиться братська могила.

Після провальної спроби знесення меморіалу націоналісти закидали його яйцями. Також було завдано варварський шкоди пам’ятника учасникам Січневого повстання 1918 року, який так само знаходиться в Маріїнському парку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*