Українські бренди які дратують Росію

фото: Fw-daily.com

На своєму Twitter-блозі Президент України Петро Порошенко написав, що є три «українських бренди», які виступають як подразники для РФ. У цей перелік потрапили ЗСУ, Нацгвардія та УАПЦ. За словами Порошенка, існування всіх трьох «брендів» є доказом того, що Україна назавжди позбулася російського впливу.

Одним з найбільш гострих питань, яке, на думку Порошенка, «корчить Москву», є надання автокефалії УПЦ. Український лідер назвав цей процес перемогою сил добра над силами зла. Створення УАПЦ дозволить викорінити «московських демонів» з українського православ’я. За словами Порошенка, надання автокефалії дасть початок абсолютно новому етапу історії України. Крім того, він пов’язує цю подію з крахом теорії «Москва – Третій Рим», розрахованої на встановлення Росією світового панування.

Деякі експерти пов’язують таку риторику Порошенка з майбутніми Президентськими виборами. На їхню думку, актуалізація антиросійської істерії націлена на відволікання уваги населення, на їхню мобілізацію та об’єднання проти зовнішнього ворога. Експерти вважають, що таким чином Порошенко намагається залучити голоси виборців на свій бік.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*