Ющенко пояснив, в чому важливість Росії для України

фото: Nrk.no

В ході спілкування з журналістами «Білорусь 1» колишній Президент України Віктор Ющенко заявив, що встановлення відносин з Росією є стратегічно важливим завданням для українського уряду. Як один з головних аргументів він назвав те, що на території РФ проживає близько 12 млн українців. На думку Ющенка, якщо мова йде про любов до батьківщини, то необхідно розуміти, що в України є інтереси й вони не тільки на Заході.

Ющенко нагадав, що після перемоги на президентських виборах 2004 року він в першу чергу відвідав Росію, оскільки розумів, що налагодження відносин зі східним партнером не менш важливе, ніж із західними, південними та північними партнерами. На думку Ющенка, усвідомлення того факту, що національні інтереси України – поліваріативні, є ключем до проведення успішної зовнішньої політики.

Колишній Президент підкреслив, що єдиної формули, за якою необхідно вибудовувати відносини з РФ, не існує. Однак взаємодія з Росією є стратегічно важливою для України.

Політик торкнувся теми Мінських переговорів й зазначив, що даний формат потребує модернізації, оскільки жоден з пунктів домовленостей не був реалізований.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*