Через вибух в Ічні 80 будинків визнані непридатними до житла

фото: Sq.com.ua

За повідомленням Чернігівської ОДА, внаслідок трагедії у Чернігівської області, яка сталась в ніч на 9 жовтня, пошкоджено житлові споруди у 10 населених пунктах області. Загалом аварійними визнано 80 будівель. Наразі триває обстеження стану житлових будинків та об’єкті в соціальної інфраструктури у зоні НП.

Найбільше постраждало селище Августівка, у якому аварійними через вибух визнано 34 будівлі. Також значної шкоди зазнали мешканці Дзюбівки – у селищі аварійно пошкоджено 24 житлові споруди».

Шкоди зазнали й мешканці інших селищ Ічнянському району. В оселях пошкоджено засклення і дахи, на подвір’я влучали снаряди. У 8 населених пунктах обмежувальної зони, де мешкає 3737 чернігівців, досі не відновлено газопостачання, а саме – в Ічні, Гмирянці, Іржавці, Гужівці, Рожнівці, Крупичполі, Бурімці, Максимівці.

Саперами було повністю очищено прилеглу зону від снарядів. Проте повністю подолати пожежу досі не вдалось – час від часу з’являються нові осередки горіння, через що доводиться застосовувати пожежну авіацію. За повідомленням пожежних, швидко подолати НП неможливо, адже загальна площа арсеналу складає 682 гектари, з яких на 402 га зберігалось 69,5 тис. боєприпасів. Саме тому для подолання наслідків трагедії знадобиться ще чимало часу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*