У Харківській області лікар відмовився приймати пологи

фото: Fnmotol.cz

У ніч на 14 жовтня в одному з пологових будинків Харківської області дитина померла в утробі матері, оскільки лікар протягом декількох днів відмовлявся стимулювати жінці пологи. Родичі стверджують, що він вимагав гроші за надання подібної послуги.

За словами родичів породілля, жінка перебувала в пологовому будинку протягом 3 днів. Весь цей час вона мучилася від болю, оскільки перейми вже почалися, але лікар відмовлявся будь-яким чином допомагати їй. Він аргументував це тим, що перейми передчасні. Єдине прохання породілля, яке виконали, це зробили їй знеболювальне. Як стверджують родичі, лікар вимагав 8,5 тисяч гривень за стимулювання пологів.

Навіть після того, як дитина померла, вона знаходилася в утробі матері ще 6 годин. Коли в пологовий будинок прибула поліція, лікар відмовився коментувати ситуацію й заявив, що стан породілля був стабільним. Комплексна судово-медична експертиза буде проведена на основі записів в медичній карті жінки.

За словами родичів, в даній ситуації варто сподіватися хоча б на те, що лікаря, який відмовився стимулювати пологи, звільнять.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*