Порошенко: я виконав свою місію в наданні автокефалії УПЦ КП

фото: 5.ua

Інформвидання «Інтерфакс» інформує, що український голова Порошенко виступив із заявою, що він виконав свою місію в питанні отримання автокефалії УПЦ КП. Він зазначив, що в релігійній сфері у державної влади теж є своя місія, та на сьогодні держава успішно з нею впоралася. Голова держави впевнений, що після того, як Патріарх Варфоломій заявив про готовність надати автокефалію УПЦ КП – місія української влади в релігійній сфері вважається виконаною. Всі інші питання вже є внутрішніми, в які українська державна влада втручатися не може. Дану заяву Порошенко озвучив у столиці на Софійській площі.

Голова держави додав, що Київський Патріархат не має наміру запрошувати парафіян за допомогою сили, однак він зробить все можливе, щоб захистити священиків та мирян, які з власної волі захочуть вийти з підпорядкування Москві.

Крім цього, лідер підкреслив, що, якщо десь з’являться громадяни, які виступатимуть із закликами захоплення лаври або монастиря, то це будуть російські агенти. Президент підкреслює, що не дозволить Росії розпалювати релігійну ворожнечу всередині України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*