«Антонов» побудує літаки для вітчизняного замовника

фото: businessviews.com.ua

У прес-службі ДП «Антонов» повідомили, що в рамках договору з авіакомпанією FanAir підприємство побудує два літаки. Відомо, що замовник спеціалізується на чартерних рейсах, тому незабаром реактивні літаки Ан-158 будуть залучені до перельотів як всередині країни, так і закордоном. Для держпідприємства «Антонов» авіакомпанія FanAir стала першим вітчизняним замовником.

В умовах контракту зазначено, що через півроку ДП «Антонов» має поставити замовнику два реактивних літаки Ан-158. Кожен з цих літальних апаратів розрахований на 97 місць. У компанії висловили надію, що нове замовлення та відповідне фінансування підштовхнуть й інших замовників до співпраці з ДП «Антонов». У повідомленні прес-служби зазначено, що при будівництві літаків не використовуватимуться російські складники.

Згідно з умовами підписаного меморандуму, літаки Ан-158 планують ввести в експлуатацію ближче до 2021 року. За цей час будуть не тільки побудовані самі літальні апарати, але й підготовлені члени екіпажу. Зокрема, заплановано перенавчання пілотів в льотному центрі «Антонов».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії».
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*