Трамп зустрівся зі звільненим американським пастором

фото: haqqin.az

14 жовтня відбулася зустріч Президента Сполучених Штатів Дональда Трампа з Ендрю Брансоном, американським пастором, який довгий час перебував в одній з турецьких в’язниць. Брансону були пред’явлені звинувачення у співпраці з політичними силами, які два роки тому спробували дестабілізувати ситуацію в Туреччині шляхом здійснення держперевороту.

Після тривалих переговорів турецький Президент Реджеп Ердоган прийняв рішення про звільнення з тюрми Брансона. Після того, як був підписаний відповідний Указ, і пройшла зустріч з турецьким лідером, пастор відправився в США.

Відразу після прибуття на батьківщину, Брансон відвідав Білий Дім, де зустрівся з Трампом і подякував йому за підтримку та надану допомогу. У свою чергу Трамп звернувся зі словами подяки до Президента Туреччини. Він підкреслив, що звільнення Брансона може стати початком відновлення американо-турецьких відносин.

Нагадаємо, що після того, як американського пастора звинуватили в шпигунстві та причетності до держперевороту, Сполучені Штати ввели проти Туреччини санкції. У зв’язку з цим, відносини між двома державами різко погіршилися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*