Світовий банк звинуватив Кабмін у гальмуванні інвестиційних проектів

фото: Ua.utro.news

Керівник Світового банку з питань України, Молдови та Білорусі Сату Кахконен виступила з заявою, що в цьому році українська влада стала раціональніше витрачати гроші, які виділені на проекти Світовим банком. Вона підкреслила, що зараз темпи розвитку ще далекі від ідеалу, проте вони значно кращі, ніж у минулі роки. Вона не втрачає надію, що протягом цього року динаміка розвитку буде тільки рости.

Водночас, керівник СБ додала, що при виконанні інвестиційних проектів уряд країни стикається з низкою труднощів. Вона пояснює, що зараз дії українського Кабінету міністрів призводять до того, що кошти, які виділяє Світовий банк та ще низка європейських банківських структур просто «лежать в шухляді».

Кахконен підкреслює, що зараз модернізація комунальних підприємств так й не здійснилася, дороги не тільки не збудували, але й не відремонтували. Крім цього, влада так й не побудувала нові медичні установи та не провела ремонтні роботи водопостачальних та водовідвідних систем. Голова банку зазначила, що такі дії викликають у неї лише смуток.

Однак, якби українська влада використала кошти, які надає СБ та низка європейських банків на реалізацію відповідних проектів, то жителям країни жилося б краще, а економічне становище в державі змінилося в позитивному напрямку. Крім цього, Кахконен сподівається, що дані проекти почнуть реалізовуватися по мірі наближення виборів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*