МЗС: міфи про угорських сепаратистів вигідні РФ

фото: Ru.tsn.ua

Голова українського МЗС Клімкін у своєму профілі у Фейсбук інформує, що представники українського дипвідомства проведуть зустріч з представниками угорських громад. Даний захід буде спрямований на зниження поширення міфів, які мають пропагандистський характер, а також фейкових новин.

Він упевнений, що поліпшення якості знання державної мови ніяк не тягне за собою асиміляцію, хоча певні люди дотримуються протилежної точки зору. Навпаки, такі дії працюють на майбутнє країни. Він підкреслив, що зараз деякі активно поширюють міф про українських націоналістів або угорських сепаратистів, проте обидва ці міфи вигідні для Російської Федерації.

Одночасно з цим, голова українського МЗС як приклад наводить появу петиції в якій закликається депортувати всіх українців, які мають подвійне громадянство. Така петиція, на думку, Клімкіна є провокацією. Вона також працює на Російську Федерацію, оскільки дає можливість поширювати міфи серед українців угорського походження. Міністр додав, що тільки разом можна протистояти поширенню подібних міфів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*