На молебень у столиці людей привозили групами

фото: espreso.tv

У столиці чотирнадцятого жовтня на Софійській площі більше тисячі громадян зібралися на недільний молебень, який був організований на честь Дня захисника України. Незадовго до цього Президент країни звернувся до населення із запрошенням відвідати молебень на честь надання автокефалії УПЦ КП.

Кореспонденти «Інформатора» також вирушили на даний заходи. Біля однієї зі станцій метро вони зіткнулися з групою, що складається з сорока осіб. Вони повідомили, що йдуть на площу для участі в масовій молитві. Однак вони так й не змогли відповісти, чому направляються туди групою. Пізніше журналісти змогли поспілкуватися з групою людей, які приїхали з Сумської області. Чисельність цієї групи досягала тридцяти осіб. На питання про мету візиту, вони відповіли, що давно не приїжджали в столицю та мета їхнього візиту має туристичний характер.

Відзначається, що біля Софійської площі були встановлені огорожі, уздовж яких стояли представники Нацгвардії. Для того, щоб пройти необхідно було пред’явити паспорт. Пізніше з’ясувалося, що через даний вхід люди могли потрапити тільки за списками, в які входили громадські діячі та працівники культурної сфери.

Не менш цікава ситуація склалася й з людьми, які представляли Житомирську область. На питання про мету візиту вони відповідати не стали, а лише направили до свого керівництва. В центрі групи перебував чоловік у вишиванці, який заявив, що приїхав з друзями, але заперечував той факт, що керує цією групою. При цьому, він зізнався, що працює в держструктурі.

Перед початком масової молитви виступив український голова Порошенко, голова УПЦ КП Філарет, а також митрополит Макарій. Голова держави заявив, що після автокефалії в країні буде Єдина Помісна Церква. Водночас Президент запевнив, що не допустить релігійної ворожнечі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*