Президент: Роман Шухевич і Степан Бандера – справжні герої

фото: lookmytrips.com

У неділю в Київській області український голова Порошенко в ході церемонії присяги скаутів-пластунів виступив із заявою, що нині саме національно-патріотичне виховання є пріоритетним напрямом у політиці країни. Він підкреслив, що раніше ніхто не ставив даний напрямок в пріоритет. Тільки зараз, вперше за двадцять п’ять років, у держбюджеті, згідно з планом, виділяють понад десять мільйонів на реалізацію проектів по даному напрямку в політиці.

Голова країни зазначив, що протягом останніх двох років у бюджеті систематично виділяли кошти на підтримку молодіжної організації «Пласт». Крім цього, він додав, що для скаутів побудували навчальний центр, який став першим центром для скаутів. Він сподівається, що в майбутньому кількість таких центрів буде тільки рости.

Президенту подобається й гасло скаутів, яке звучить як «Пам’ятати та берегти минуле, але дивитися та жити заради майбутнього». Порошенко підкреслив, що саме необхідність у молодих патріотах зумовила створення скаутської організації. Молоді громадяни держави завжди вносили свій внесок у її розвиток та захист. Президент зазначив, що організація “Пласт” існує вже більше століття та виховала таких відомих особистостей як Роман Шухевич і Степан Бандера, яких Президент назвав істинними героями.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*