Трамп: китайські хакери сильніші ніж російські

фото: Hackerworld.co

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп зробив заяву, що РФ та Китай насправді робили спроби втручання у Президентські перегони США 2016 року.

Визнаючи закордонне втручання в американський виборчий процес, нинішній господар Білого Дому підкреслив, що Китайську Народну Республіку він вважає «більш серйозною» загрозою в цьому аспекті, ніж Москву.

Коментуючи розслідування спеціального прокурора Мюллера, який з’ясовує масштаби втручання в американські вибори-2016, Трамп зазначив, що не збирається зупиняти слідчі дії по цій справі.

Дональд Трамп одержав перемогу на виборах 2016 році та приступив до виконання Президентських обов’язків на тлі скандалів: опоненти з табору демократів та певні сили Республіканської партії звинуватили РФ у втручанні в Президентські перегони, а самого мільярдера-політика — у змові з Кремлем. Ще одним скандалом, пов’язаним з втручанням РФ у американське політичне життя, вважається хакерський злом серверів Демпартії США, що значно зашкодило опоненту Трампа Гілларі Клінтон.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*