Унікальний український позашляховик «Тһог» найкращий у своєму класі

фото: uprom.info

У Києві на виставці «Зброя та безпека – 2018» був виставлений на показ унікальний український позашляховик «Тһог». Українська компанія, яка знаходиться в місті Дніпропетровську, створила лінійку всюдихідних позашляховиків.

Зазначимо, що всюдихід Thor – є першим у світі позашляховиком, які розвиває швидкість по бездоріжжю до 68 км/год. Для нічного пересування всюдихід укомплектований Full LED освітленням, що дає можливість при управлінні чітко бачити на відстані до 500 метрів.

Також для безпеки пасажирів кабіна позашляховика зроблена зі спеціального матеріалу, який застосовується до фюзеляжів сучасних літаків – це дає можливість пересуватися в машині без будь-якої загрози для життя.

У салоні позашляховика немає нічого зайвого, все створено по максимальному комфорту для максимальної прохідності такої машини. Економічний двигун і автоматична коробка передач забезпечує відмінні ходові якості машини.

У салоні є два крісла, які змонтовані бічними підтримками і оснащені системою GPS KEY. Багато фахівців вважають, що український всюдихід Thor розвиває набагато більшу швидкість, ніж іноземні аналоги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*